НТА > НОВИНИ > Новини політики > Депутату Леросу обрали запобіжний захід. Він не розуміє, хто в цій справі потерпілий

Депутату Леросу обрали запобіжний захід. Він не розуміє, хто в цій справі потерпілий

Прокуратура просила для опозиційного епатажного депутата Гео Лероса домашній арешт

177

Народному депутату Гео Леросу обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання на 2 місяці. Він повинен прибувати за викликом до слідчого прокурора, суду, здати закордонний паспорт.

Про це повідомило Суспільне. Суддя відмовив у клопотанні прокуратури обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Адвокат Гео Лероса Ігор Черезов передав позицію депутата, що той не розуміє, хто в цій справі потерпілий.

«Оскільки я переглядав і клопотання, і підозру, й інші документи – я не побачив у цій справі потерпілого. Мені здається, що прокурор ображає президента, бо саме так трактує цей жест», – розповів адвокат Гео Лероса.

За словами Черезова, він не зрозумів, яким чином прокуратура буде доводити, що цей жест є непристойним, виходячи з того, що немає класифікації жестів.

«І дуже важко буде провести експертизу, який жест є пристойним, який непристойним. Відтак казати, що скоєно якийсь хуліганський злочин – неможливо. Тому підозра не є обґрунтованою», – додав він.

Раніше державне бюро розслідувань оголосило Леросу дві підозри. Одну – за хуліганство, через те, що під час засідання парламенту він показав середній палець президенту.

Інша – за невиконання рішення суду, що набрало законної сили. Слідчі ДБР встановили, що 11-го серпня 2021-го року Київський апеляційний суд визнав недостовірною та такою, що порочить честь, гідність та ділову репутацію, інформацію, поширену депутатом 29-го березня 2020-го року на його сторінці в соцмережі.

Суд зобов’язав Лероса спростувати поширену інформацію, виклавши на своїй сторінці відповідний текст. Спростування так і не дочекалися. Сам Лерос повідомив, що пост був про брата голови Офісу президента Дениса Єрмака.

Нагадаємо, що народного депутата Гео Лероса можуть оштрафувати до 4-ох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, заарештувати на термін до 6-ти місяців або обмежити волю до 5-ти років.

Натомість Гео Лерос заявив, що президент Зеленський через переслідування опозиції дуже швидко трансформується в Лукашенка.

Під час прямого етеру «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA він зазначив, що не шкодує про свій вчинок на трибуні Верховної Ради України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі