НТА > НОВИНИ > Спорт > Депутати ЛОР вимагають не створювати перешкод для функціонування стадіону “Україна”, – звернення

Депутати ЛОР вимагають не створювати перешкод для функціонування стадіону “Україна”, – звернення

571

На сесії облради прийнято звернення до прем’єр-міністра України, президента Української асоціації футболу, виконавчого директора Української Прем’єр-ліги щодо безпідставного позбавлення стадіону «Україна» у Львові права приймати футбольні матчі української Прем’єр-ліги.

Депутати висловили обурення ситуацією, що склалась навколо стадіону «Україна».

«Це багатофункціональний стадіон, який має свою давню та славетну історію; стадіон, яким пишаються львів’яни та гості міста. Саме тут нещодавно проводила свої офіційні матчі національна команда України з футболу; тут відбувались матчі групового етапу Ліги Європи», – йдеться в заяві.

У своєму зверненні депутати нагадали, що востаннє Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ оприлюднив список стадіонів, які відповідають структурним критеріям категорій 15-го лютого 2021-го року. Тоді стадіон «Україна» у Львові визнали таким, що відповідає структурним критеріям 3-ої категорії.

Згодом абсолютно жодних змін до Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу не вносили, аж раптом 9-го липня 2021-го року оприлюднили новий список, яким понизили «Україну» до 2-ої категорію і таким чином позбавили права приймати матчі Української Прем’єр-ліги.

Депутати Львівської обласної ради наголошують, що жодних змін інфраструктура стадіону «Україна» з 15-го лютого до 9-го липня не зазнала; усім структурним критеріям для 3-ої категорії стадіон і надалі відповідає.

До того ж, керівництво стадіону «Україна» перед проходженням атестації взагалі не отримувало жодних зауважень і скарг. Окрім того, жодних аргументів і мотивів ухвалення відповідного рішення досі не озвучено.

«Таке безпрецедентне рішення атестаційного комітету УАФ викликало величезну хвилю обурення з боку громадськості, вболівальників, журналістів. Ми повинні сприяти розвиткові спорту в нашому регіоні та зробимо все можливе, щоб футбольні клуби продовжували функціонувати та дарували глядачам гарні емоції. Твердо переконані, що особисті амбіції та кулуарні змови не повинні ставати на заваді розвитку футболу», – наголосили у зверненні депутати облради.

Вони закликали прем’єр-міністра України, президента Української асоціації футболу, виконавчого директора Української Прем’єр-ліги не створювати перешкод для функціонування стадіону «Україна» у Львові та проведення на ньому матчів Української Прем’єр-ліги, а також переглянути рішення щодо присвоєння стадіону категорії УАФ.

«Ми живемо у вільній демократичній країні, де кожен має право вибору, і вважаємо неправомірним і незаконним змушувати футбольні клуби штучними та неаргументованими методами грати свої домашні матчі винятково на певних стадіонах. Львівщина завжди готова організовувати масові спортивні та культурновидовищні заходи, а також забезпечувати їх проведення на найвищому рівні, але безпідставні та необґрунтовані рішення можуть позбавити мешканців Львівської області відчувати радість спортивних заходів», – підсумували у своєму зверненні депутати Львівської обласної ради.

Нагадаємо, що ручний режим управління та методи шантажу від УАФ можуть призвести до занепаду знаменитого львівського стадіону «Україна».

Минулого тижня футбольний клуб «Рух» офіційно застеріг Українську асоціацію футболу: команда може припинити своє існування З цього приводу оприлюднену відповідну заяву.

Згодом «рухівці» зловили на брехні чиновника Української асоціації футболу, який сам заплутався в аргументації упередженого рішення щодо львівського стадіону “Україна”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі