НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Депутати Львівської обласної ради вимагають звіт директорки ОХМАТДИТу

Депутати Львівської обласної ради вимагають звіт директорки ОХМАТДИТу

Навколо лікарні виник скандал через окремі тендери та використання коштів

456

Депутати Львівської обласної ради вимагають, щоб директорка ОХМАТДИТу Леся Бурба  публічно прозвітувала про свою роботу на посаді.

Про це повідомив депутат ЛОР Тарас Чолій під час прямого етеру “Народного Толк-Шоу” на телеканалі NTA.

За його інформацією, зараз є відкрите кримінальне провадження щодо службових зловживань в частині освоєння коштів, які були виділені на реконструкцію лікарні. Також йому відомо про «тендерну змову», метою якої була перемога конкретних компаній. Ті, у свою чергу пов’язані із однією політичною силою, що мала вплив у Львівській обласній раді.

Депутат припускає, що директорка не відповідає займаній посаді, тому депутати Львівської обласної ради вже на найближчому пленарному засіданні можуть заслухати звіт директорки ОХМАТДИТ.

“Мій колега, депутат Григорій Козловський ініціював звернення до голови Львівської обласної ради з проханням включити в порядок денний найближчого пленарного засідання звіт директорки ОХМАТДИТу. Після звіту про свою діяльність – а це витрати коштів, і кадрова політика – депутати мають ухвалити рішення про відповідність чи невідповідність Лесі Бурди  до займаної посади”, – пояснив Тарас Чолій.

Водночас  депутат наголосив, що він безмежно вдячний кожному лікарю, адже зараз, в час боротьби з коронавірусом, як ніколи їхня праця недооцінена.

“Я сам неодноразово звертався в ОХМАТДИТ зі своїми малими дітьми. Тож не зі слів знаю, що там прекрасні спеціалісти. Однак, те, що відбувається навколо цієї лікарні, дуже тривожить», – зізнається Тарас Чолій.

Нагадаємо,  як писав “Вголос“, львівський ОХМАТДИТ, який є однією з провідних дитячих лікарень України, опинився у  скрутному фінансовому становищі. Попри допомогу від меценатів лікарня має борги по заробітній платі, а її керівництво підозрюють у тендерній змові та неефективному використанні бюджетних коштів.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"