НТА > НОВИНИ > Суспільство > Державне російськомовне телебачення. Хто творить в Україні гібридні канали. Інтерв’ю з В’ятровичем у Говорить Великий Львів

Державне російськомовне телебачення. Хто творить в Україні гібридні канали. Інтерв’ю з В’ятровичем у Говорить Великий Львів

208

Сьогодні, 16 грудня, в межах проєкту «Говорить Великий Львів» відбудеться інтерв’ю з колишнім головою Інституту національної пам’яті, істориком, народним депутатом від «ЄС» Володимиром В’ятровичем.

Як повідомляє «Детектор медіа», парламентський комітет з прав людини 15 грудня ухвалив рішення включити в законопроєкт 4487 “Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб»” норми, які запускають мовлення на всю Україну державного російськомовного телеканалу.

Ці правки суперечать іншим законам. Зокрема, Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та «Про забезпечення функціонування української мови як державної. В цих документах вказано, що мовою телебачення і радіомовлення є українська мова. Частка телепрограм українською мовою на будь-якому каналі, що транслюються всередині України, має становити не менше 75%, а деяких програм – 100%.

Чому в Україні на 8-му році війни з Росією влада створює державні російськомовні канали? Як через медіа українська влада програє в гібридній війні? Хто відповідальний за український програш в гібридній війні?

Відповіді вже зовсім скоро на ці та інші запитання почуємо від Володимира В’ятровича. Глядачі проєкту «Говорить Великий Львів» також зможуть поставити йому свої питання. Найцікавіші обов’язково пролунають у студії під час інтерв’ю. Його глядачі зможуть почути та подивитися наживо у соцмережах проєкту о 18:40.

А опісля у студії експерти та гості дискутуватимуть та обговорюватимуть скандальне інтерв’ю колишнього керівник Офісу президента Андрія Богдана. Під час тригодинного інтерв’ю він звинуватив  «слуг» в отриманні заробітних плат у конвертах та штрафів за голосування. Що стоїть за цими одкровеннями: щира віра у порятунок світу чи бажання помсти?

Згадають експерти і всі скандали, в які вляпалися «Слуги народу « у 2021 році, те, як заступника міністра МВС Гогілашвілі опинився у владних кабінетах з російським паспортом.

Про це та більше вже о 19:15 у проєкті «Говорить Великий Львів».

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі