НТА > НОВИНИ > Новини світу > Держдеп США відніс громадян Росії до «безпритульних національностей», деталі

Держдеп США відніс громадян Росії до «безпритульних національностей», деталі

161

У Сполучених Штатах Америки громадян Росії віднесли до категорії Homeless Nationalities («бездомні національності»).

Відповідне рішення ухвалив Державний департамент США.

Таке визначення застосовуватимуть до тих росіян, які подаватимуть документи на американську візу. Про це інформує «РБК-Україна» з посиланням на відповідний документ Держдепу.

До цієї категорії відносять громадян держав, які не мають консульського представництва в США. Також у категорію Homeless Nationalities можуть потрапити люди з країн, в яких нестабільна політична ситуація, що не дозволяє американським дипломатам розглядати заявки на отримання візи.

Крім Росії в списку також є Іран, Південний Судан, Ємен, Куба, Сомалі, Сирія, Еритрея, Венесуела та Лівія.

Росіянам пропонують подавати заявку на отримання візи США в американському посольстві, яке розташоване в Польщі (у Варшаві).

Варто зазначити, що у 2021 році Російська Федерація оголосила США недружньою державою. Таким чином РФ фактично заборонила наймати на роботу в американське посольство росіян. Штат консульства скоротили на 75 %. Згодом США запропонували росіянам звертатися до посольств США в інших державах, щоб отримати нееміграційну візу.

Нагадаємо, Туреччина висилає з країни послів 10 держав, включно з США. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що посли 10 країн, які оприлюднили заяви на захист активіста Османа Кавали, будуть оголошені персонами нон-грата.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі