НТА > НОВИНИ > Новини політики > Держдеп США відзначив просування судової реформи у Верховній Раді

Держдеп США відзначив просування судової реформи у Верховній Раді

247

Державний департамент США привітав судову реформу в Україні “за потужної підтримки президента України”.

Про хід реформ розповідає Голос Америки.

“Ми сподіваємось, що ці зміни допоможуть посилити інституції України, просунути прозорість і привести до кращого майбутнього для всіх українців”, – написав у Twitter речник Держдепу Нед Прайс.

Раніше ухвалення законопроєктів 5068 і 3711-д привітало посольство США в Україні: “Ці закони допоможуть прокласти шлях до відновлення судової системи, що базується на принципах доброчесності й професійності й готові підтримувати партнерів задля успішного впровадження цих законів, які відроджують довіру громадян й інвесторів до судочинства”.

Як розповів очільник “Слуг народу” Олександр Корнієнко представникам ЗМІ, 20 липня Верховна Рада на прохання президента Володимира Зеленського пройде позачергове засідання.

“Будуть розглядатися виключно проєкти постанов про скасування рішень щодо голосування Верховної Ради щодо судової реформи – це законопроєкти 3711-д”, а також постанови щодо законопроєкту 3822 “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності”.

Раніше Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроєкт №5068 про реформу Вищої ради правосуддя, який передбачає перевірку на доброчесність членів ВРП, а також змінює порядок притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

Документ забезпечує перезавантаження ВРП за участю міжнародних експертів, які, нарешті, матимуть вирішальний голос. До цього раніше закликали міжнародні партнери та Венеційська комісія.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі