НТА > НОВИНИ > Новини світу > Держдеп США: Якщо буде подальша агресія Росії проти України, допомога посилиться

Держдеп США: Якщо буде подальша агресія Росії проти України, допомога посилиться

120

Влада США має намір збільшити військову допомогу Україні, якщо буде подальша агресія Росії. Постачання будуть здійснюватися в рамках допомоги в розмірі 200 млн доларів.

За даними видання Politico, цю інформацію підтвердили джерела з числа офіційних осіб США і радник президента України Володимира Зеленського.

“Пакет безпеки дозволив постачання більшої частини того ж оборонного обладнання, яке США постачали в минулому, включаючи стрілецьку зброю і боєприпаси, захищені радіостанції, медичне обладнання, запасні частини та інше обладнання”, – йдеться в повідомленні.

Також стало відомо, що Сполучені Штати надішлють радіолокаційні системи та деяке морське обладнання, хоча неясно, коли будуть зроблять перші поставки.

«Ми надаємо Україні значну оборонну допомогу, у тому числі останні кілька тижнів. Лише цього року майже півмільярда доларів. Так продовжується, це буде продовжуватися, і якщо буде подальша агресія Росії проти України, допомога посилиться. Ми переконуємось у міру своїх можливостей – і інші союзники та партнери роблять те саме – що Україна має засоби для захисту», – зазначив у інтерв’ю держсекретар Ентоні Блінкен.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі