НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Держспецзв’язку: Поступила погроза про нові можливі кібератаки 22 лютого

Держспецзв’язку: Поступила погроза про нові можливі кібератаки 22 лютого

186

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України попередила про можливі кібератаки 22 лютого на українські веб-ресурси.

Про це повідомляє Держспецзв’язку із посиланням на урядову команду реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA.

Йдеться про можливі кібератаки на веб-ресурси в зоні “.ua”.

Зокрема, Держспецзв’язку попередило, що в разі «будь-яких кіберінцидентів, кібератак або підозрілих дій щодо інформаційно-комунікаційних систем просимо інформувати урядову команду реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA.

Урядова група CERT-UA розповіла, що на одному з маркетплейсів виявили повідомлення з погрозою проведення кібератак 22 лютого.

У повідомлені йшлося про оренду серверів для підготовки нових атак на веб-сайти державного сектору, банківського сектору, сектору оборони. За цим повідомленням вбачається, що атаки повинні здійснити дефейс веб-ресурсів, що розміщуються в зоні .ua”, – інформує урядова команда.

Для реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA на своєму сайті опублікувала попередження про можливі кібератаки на вебресурси, що розміщуються в зоні .ua.

Відомо, що їх зловмисники планують здійснити 22 лютого.

Також оприлюднено низку заходів, які необхідно вжити для додаткового захисту ресурсів і мереж

“У разі будь-яких кіберінцидентів, кібератак або підозрілих дій щодо інформаційно-комунікаційних систем просимо інформувати урядову команду реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA”, – зазначають у Держспецзв’язку.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі