НТА > НОВИНИ > Кримінал > ДФС проводить масові обшуки щодо контрафактних сигарет

ДФС проводить масові обшуки щодо контрафактних сигарет

207

Державна фіскальна служба України проводить обшуки у складських та офісних приміщеннях підприємства у Запорізькій та Дніпропетровській областях, яке здійснювало виготовлення та збут контрафактних тютюнових виробів.

Про це повідомляє Державна фіскальна служба.

«Співробітники ДФС в межах кримінального провадження за процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрили підприємство, яке здійснює виготовлення тютюнових виробів в умисному ухиленні від сплати податків», – повідомляють у відомстві.

Встановлено, що службові особи одного з найбільших виробників тютюнових виробів, які реалізуються на території України, документально оформлювали реалізацію сигарет на підприємства, що мають ознаки ризиковості.

В подальшому вказані сигарети без марок акцизного податку реалізовувалися на території України за готівкові кошти, без відповідного відображення проведення операцій у бухгалтерському та податковому обліку.

У відомстві зазначають, що продукція даного виробника, без марок акцизного податку, неодноразово вилучалася співробітниками ДФС при обшуках складських приміщень, місцях реалізації контрафакту та прикордонній смузі.

«Слідчі проводять 9 санкціонованих судом обшуків у складських та офісних приміщеннях у Запорізькій та Дніпропетровській областях, з метою документування злочинної схеми та здобуття доказів», – йдеться в повідомленні.

В ході обшуків виявлено та розглядається питання про вилучення первинних фінансово-господарських документів, чорнових записів, спеціального устаткування, понад 90 тонн тютюну та тютюнових виробів без марок акцизного податку.

Обшуки тривають.

«Діяльність підприємства реального сектору економіки, яка проводиться у легальній площині, не блокується. Але поряд із проведенням легальних операцій службові особи підприємства співпрацювали із «тіньовим сектором», – зазначив очільник ДФС Вадим Мельник.

Відомо, що з початку року вже вилучено понад 18 млн пачок тютюнових виробів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі