НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Дівчинка з Іспанії обрізала своє волосся, щоб допомогти онкохворій в Україні

Дівчинка з Іспанії обрізала своє волосся, щоб допомогти онкохворій в Україні

401

12-річна Валерія Насонова, яка сама родом зі Львова, але зараз мешкає в Іспанії, обрізала своє волосся, щоби подарувати його онкохворій дівчинці в Україні.

Цей жест милосердя дівчинка зробила, щоб допомогли 6-тирічній Златославі Буняк, яка важко пережила лікування хіміотерапією, повідомляє волонтерка Уляна Флишко.

За її словами, до благодійного фонду «ЗдійсниТи мрію» звернулася мама цієї дівчинки, якій діагностували остеосаркому лівої стегнової кістки. Дитині потрібна допомога, бо лікування є дуже вартісним і тривалим.

«Перенісши кілька сеансів хіміотерапії, Златочка втратила своє волоссячко. Відтак, густе волосся маленької благодійниці із Іспанії буде передано, щоб виготовити перуку для неї», – написала Уляна Флишко.

Вона попросила відгукнутися перукарів, які можуть допомогти це зробити. Одраз після публікації допису, дві майстрині Любов Возняк і Діана Гайворонюк погодились виготовити перуку для дівчинки.

Також волонтерка Уляна Флишко закликала людей підтримати батьків маленької Злати та переказати кошти, такі необхідні для порятунку дівчинки.

Реквізити банківської карточки мами дитини Христини Буняк:

5168755460843606

Фото: Уляна Флишко

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі