НТА > НОВИНИ > “Дія” сформує платіжну карту: Шмигаль пояснив, як отримати “тисячу за вакцинацію”

“Дія” сформує платіжну карту: Шмигаль пояснив, як отримати “тисячу за вакцинацію”

228
Звільнення Коболєва не впливає на рішення міжнародних партнерів

Програма з виділення однієї тисячі гривень для вакцинованих громадян діятиме з 19 грудня 2021 року до 18 грудня 2022 року. Скористатися цією тисячею гривень можуть всі громадяни України, які отримали дві дози вакцини за весь період проведення вакцинації.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю для Радіо Свобода.

Він додав, що кошти в розмірі однієї тисячі гривень будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через «Дію». Їх можна буде витратити на квитки у кінотеатр, театр чи на концерт, на заняття спортом, подорожі Україною потягом або літаком.

«Програмою зможуть скористатися через додаток або портал «Дія» ті, хто має відповідні ковідні сертифікати з двома дозами. «Дія» сформує відповідну картку платіжну, якою можна буде скористатися лише на ці п’ять напрямів, які найбільш постраждали від COVID… Це креативні індустрії, кіно, театри, музеї, це спортивні центри і перевезення всередині України, авіа і залізничні. Ось ці напрямки отримають підтримку», – наголосив прем’єр.

Денис Шмигаль уточнив: «Ця програма спрямована на підтримку індустрій, які постраждали. Але в той же ж час вона мотивує людей вакцинуватися і користуватися «Дією» як тим ресурсом, який допомагає державі впорядкувати сьогодні відносини громадян і держави і спрощувати їх».

Раніше прем’єр повідомляв, що майже шість тисяч суб’єктів бізнесу в Україні зможуть взяти участь у програмі виділення однієї тисячі гривень для вакцинованих громадян: «Ця ініціатива президента України дозволить підтримати малий і середній бізнес в Україні, який постраждав через пандемію».

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі