НТА > НОВИНИ > Суспільство > “Дія” та інші способи отримати “тисячу Зеленського”

“Дія” та інші способи отримати “тисячу Зеленського”

Інший спосіб отримати кошти буде доступний у третьому кварталі 2022 року

601

Уже з 19 грудня українцям почнуть виплачувати тисячу гривень за вакцинацію від коронавірусу. Програма буде доступна в “Дії”, але згодом кошти можна буде отримати й іншим способом.

Про це повідомив на брифінгу міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

За словами міністра, програма реалізовуватиметься в декілька етапів. Так, з 19 грудня послуга стане доступна в застосунку “Дія”. На другому етапі, який планують реалізувати у третьому кварталі 2022 року (липень – вересень), буде запропоновано альтернативний механізм нарахування коштів. Над ним зараз працюють.

Тисяча Зеленського

Ляшко нагадав, що всі повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс щеплення, зможуть отримати 1000 гривень від держави. За ці кошти вони зможуть придбати:

  • абонемент у спортзал чи фітнес-клуб,
  • квитки в кінотеатр, театр, музей,
  • квитки на залізничні та авіаперевезення Україною,
  • книжки.

При цьому, перелік усіх товарів і послуг ще формується. Скористатись коштами можна буде протягом 4-ох місяців. Сума повернеться державі, якщо її не використають.

Нагадаємо, що 2 грудня Верховна Рада ухвалила в цілому зміни до бюджету-2021, які дозволять нарахувати тисячу гривень для вакцинованих українців.

Також для того, щоб отримати виплати вакцинованим українцям за програмою «Е-Підтримка» ще у 2021 році необхідно подати заявку в системі «Дія» до 29-го грудня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі