НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > “Дія” запускає послугу зміни місця проживання онлайн

“Дія” запускає послугу зміни місця проживання онлайн

Послугу можна буде отримати за 1 робочий день, проте, поки що працюватиме у тестовому режимі

601
Із 1 грудня на порталі "Дія" у тестовому режимі запрацює послуга зміни місця проживання онлайн майже для всієї України. Джерело: міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram Пряма мова: "З 1 грудня запускаємо бета-тест зміни місця проживання онлайн на порталі Дія. Реєстрація тут. Послугу можна буде отримати за 1 робочий день без відвідування 3 установ, 30 днів очікування та папірців. Півроку тому ми запустили зміну місця проживання онлайн у 7 містах, а зараз масштабуємо її майже на всю країну". Деталі: Федоров наголосив, що послуга повністю трансформується, оскільки більше не потрібно буде їхати до свого рідного міста, навіть якщо людина хоче там зареєструватися. Міністр додав, що "чоловікам не доведеться ходити у військкомат, щоб знятися або стати на облік".

Вже у середу, 1 грудня, можна буде зареєструвати місце проживання не виходячи з дому – у додатку “Дія”. Послуга запрацює по всій території України, але буде тестовою.

Про це написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

Зареєструватися можна за 1 день без відвідування установ та очікування місяцями.

“Півроку тому ми запустили зміну місця проживання онлайн у 7 містах, а зараз масштабуємо її майже по всій країні”, – додає Федоров.

Наголосив, що послуга повністю трансформується і більше не потрібно буде їхати до свого рідного міста, навіть якщо людина хоче там зареєструватися.

Крім цього, чоловікам не доведеться ходити у військкомат, щоб стати чи знятися з обліку.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації у понеділок, 29 листопада, презентує нові послуги на порталі “Дія”.

Володимир Зеленський раніше анонсував видачу однієї тисячі гривень для вакцинованих проти коронавірусу. Виплати будуть на віртуальні платіжні картки через “Дію”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"