НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Для бою, евакуації та розвідки: десантники похвалили італійські бронеавто

Для бою, евакуації та розвідки: десантники похвалили італійські бронеавто

Iveco – LMV оснащене кулеметом, яким можна управляти як із середини транспорту, так і ззовні

233

Українські десантники розповіли про італійські бронеавтомобілі Iveco – LMV, які отримали від міжнародних партнерів та вже випробували в боях. Їх використовують для розвідки, пошуку та евакуації.

За словами водія одного із таких автівок, серед позитивних якостей бойового коника з Італії – це рівень захисту. Він має спеціальну броньовану капсулу, яка захищає екіпаж. А ще висока прохідність – болота, піски – авто не боїться жодних доріг за будь-якої погоди. Водночас такі бронеавтомобілі є надзвичайно маневрені і потужні.

“Авто оснащене кулеметом, яким можна управляти як із середини транспорту, так і ззовні”, – додає водій Iveco – LMV.

 

Як наголосили у командуванні Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, у бійців-десантників, що зараз крок за кроком відвойовують у російських окупантів південь нашої країни, ця техніка заслужено викликає лише позитивні емоції.

“Розвідка, пошук, евакуація – ось далеко неповний перелік шляхів застосування таких бронеавтомобілів, наданих українській армії міжнародними партнерами для якнайшвидшого звільнення наших територій від російських загарбників”, – кажуть у командуванні Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Що таке Iveco LMV і скільки їх у ЗСУ

Iveco LMV —  це армійський багатоцільовий броньований автомобіль італійського виробництва. Його розробив колектив конструкторів компанії «Iveco Defence Vehicles». Перший з десяти прототипів виготовили у 2001 році.

У травні 2022 року італійське видання La Republica повідомило про погодження третього пакету допомоги Україні, до якого увійшли причіпні гаубиці FH70 та бронеавтомобілі Iveco Lince а також інше озброєння та боєприпаси. Кількість переданих автівко не озвучували. Також відомо, що українці відбили щонайменше 34 таких коників у російських вояків. 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі