НТА > НОВИНИ > Новини політики > Для людини, яка ламає долі, звільнення – невелика кара, – Антоненко “Riff” про відставку Авакова

Для людини, яка ламає долі, звільнення – невелика кара, – Антоненко “Riff” про відставку Авакова

Арсенові Авакову нічого не загрожує. Він спокійно відпочиватиме там, де собі запланував.

526

У державі не працюють інституції, які б могли покарати людей, що свідомо порушують закони, підтасовуючи результати слідства та притягуючи до кримінальної відповідальності невинних. Тож Авакову за його діяння  нічого не загрожує.

Про це в ефірі проєкту “Говорить великий Львів” на телеканалі NTA заявив учасник російсько-української війни, обвинувачений у справі Павла Шеремета Андрій Антоненко (Riffmaster).

 “Як людина, яка “користується” послугами МВС, я не задоволений роботою цього міністерства. І, звісно, що в цьому випадку я задоволений звільненням Авакова. А як людина, якій Арсен Борисович зламав долю, то особисто для мене цього замало.  Просто звільнення”, – заявив Антоненко.

Він підкреслив, що в Україні  не працюють інституції відповідальності людей, які порушують закон, притягуючи до кримінальної відповідальності завідома непричетних осіб.

“Можу сказати, що Арсену Борисовичу нічого не загрожує. Він буде собі спокійно відпочивати, де напланував, а стосовно інших я не знаю. В моїх реаліях зникли позитивні кольори стосовно цієї персони і його оточення”, – зізнався Антоненко.

Водночас він зазначив: якщо тригером до звільнення Арсена Авакова була справа Шеремета, то від нового міністра МВС він чекає зняття усіх обвинувачень і реабілітація чесних імен його, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь.

“Мені дуже хочеться, щоб оцей гадюшник розігнали. Йдеться про те, що вибудував Арсен Борисович біля себе – слідчих, прокурорів,  всіх,  хто займається виконанням злочинних наказів. Я дуже хочу, щоб прикордонні війська нарешті забрали звідти і передали Міністерству оборони, щоб Нацгвардія теж не підпорядковувалась МВС. Це занадто, так немає бути”, – резюмував Андрій Антоненко.

Нагадаємо, Арсен Аваков працював на посаді очільника МВС з лютого 2014 року. 13 липня цього року він оголосив про своє рішення піти у відставку та написав заяву на звільнення.

Більше про це читайте у матеріалі Життя після Авакова. Чи залишиться важковаговик української політики в її першому ешелоні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі