НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Для пересадки дитині донорську печінку транспортували гвинтокрилом за 400 км

Для пересадки дитині донорську печінку транспортували гвинтокрилом за 400 км

Гелікоптер МВС України подолав відстань майже 400 кілометрів за півтори години – шанси врятувати дівчинці життя зросли в рази

117

Уперше транспортування донорської печінки гелікоптером з Вінниці до Львова відбулося в межах програми аеромедичної евакуації.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції України у Львівській області. Орган призначений для пересадки 11-річній дівчинці, яку прооперують у Львівській міській лікарні швидкої медичної допомоги.

Нагадаємо, що в березні 2021-го року за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров’я України створили Єдиний аеромедичний простір, в рамках якого здійснюють аеромедичну евакуацію хворих у критичному стані або важко травмованих у ДТП чи внаслідок нещасних випадків осіб, а також авіаційне транспортування органів для трансплантації.

За пів року дії ініціативи санавіація МВС здійснила на Львівщині вже понад 40 вильотів. Натомість, це перше транспортування донорського органу, здійснене в межах цієї програми.

Нагадаємо, що в грудні гелікоптером з Ужгорода до Львова доправили важкохвору новонароджену дитину з вадою серця.

Наприкінці минулого року 16-річну дівчину у комі вертольотом доправили зі Самбора, що на Львівщині, до лікарні на Орлика у Львові. Раніше в самбірській лікарні її прооперували після того, як вона потрапила у ДТП. Її стан називали вкрай важким.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі