НТА > НОВИНИ > Новини політики > Для підняття морального духу. Бутусов про призначення Яроша радником у ЗСУ

Для підняття морального духу. Бутусов про призначення Яроша радником у ЗСУ

728

Призначення Дмитра Яроша радником головнокомандувача ЗСУ – це просто морально-психологічний крок. Також Ярош може посилити комунікації в патріотичному середовищі.

Таку думку висловив в етері проєкту «Говорить Великий Львів» головний редактор «Цензора.нет», військовий експерт Юрій Бутусов.

«Це медіа-хід. В Росії він викликав істерику. А для українських ЗСУ, нашого суспільства значення радше морального характеру. Якби Ярошу хотіли дати реальні повноваження, то призначили б на геть іншу посаду, а не позаштатного радника», – прокоментував Юрій Бутусов.

Також він дав оцінку нинішнім подіям на фронті та обговоренню шансів повномасштабного вторгнення Росії.

«На фронті все залишається без змін: продовжуються бойові обстріли наших позицій. Росія намагається утримувати ініціативу. Змінюється не ситуація, а інформаційна хвиля», – наголосив Юрій Бутусов.

Зараз, за його словами, просто відбулися зміни в інформаційному порядку денному – на тлі на фоні регулярних загрозливих маневрів ворога поблизу українсько-російського кордону.

«Насправді  нічого екстраособливого з військової точки зору не відбувається. Війна не зупиняється ні на день. А Росія шукає нові способи провокацій та створення картинки, що Україна комусь на своїй землі погрожує», – резюмував експерт.

Нагадаємо, 2 листопада стало відомо про призначення екскерівника “Правого сектора” Дмитра Яроша Радником Головнокомандувача ЗСУ

А ексклюзивне інтерв’ю Дмитра Яроша після призначення читайте тут.

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі