НТА > НОВИНИ > Війна > Для постачання користуємося тунелями метрополітену Лисичанська, – комбат Кузик

Для постачання користуємося тунелями метрополітену Лисичанська, – комбат Кузик

747

Військові, що тримають оборону Лисичанська, отримують забезпечення, адже альтернативні шляхи постачання були відлагоджені заздалегідь.

Про те, в яких умовах перебувають українські оборонці в Лисичанську, розповів у проєкті “Говорить Великий Львів. Суботній стрім” на NTA командир батальйону “Свобода” Нацгвардії України Петро Кузик.

“У нас всього вдосталь. Особливо боєприпасів, тому ворог несе дуже значні втрати. Працювати важко через специфіку регіону, концентрацію ворожих сил, але навіть якщо ми отримаємо наказ на відхід, то можу сказати, що росіяни отримають піррову перемогу. Як це було і в Рубіжному, і в Сєвєродонецьку. Тут уже стільки їхнього металобрухту знищено, скільки підрозділів полягли, що важко порахувати”, – каже Петро Кузик.

За його словами, для постачання користуються “тунелями метрополітену Лисичанська”. Так тут називають  альтернативні шляхи логістики.

“Мені подобається, що місцевий штаб працює таким чином, що наперед прораховує можливі ризики: є завчасно зроблені закладки, розроблені ці альтернативні шляхи, налагоджені безпечні системи логістики. Росіяни не розуміють, як це відбувається”, – додав він. . налагоджені безпечні системи логістики.

Щодо бойових дій, то ворог хоче стиснути у кільце Лисичанськ, постійно маневрує, щоб знайти слабкі місця в українській обороні, українці ж постійно на маневрі, щоб не дати їм ці місця виявити.

За словами Кузика, він сподівається, що найскладніший період уже позаду: для нього особисто це був захист Рубіжного: “Якщо існує пекло, то ми були в самому його центрі. Там ворог сконцентрував тисячі живої сили – вагнерівці, кадировці – сотні стволів артилерії, танки. Тоді ми працювали практично без підтримки нашої артилерії. Зараз уже це можна казати: Рубіжне обороняли 3-4 сотні людей. Ми тримали позиції до самого наказу про відхід, причому отримали його, коли вже були в повному оточенні. Вийшли з боями і там у нас були важкі втрати”, – пригадав Петро Кузик.

За даними Генштабу ЗСУ, станом на ранок 3 липня, на Донецькому напрямку основні зусилля окупанти зосереджують на закріпленні на позиціях в районі міста Лисичанськ та Верхньокам’янки. Вели наступальні дії поблизу Білогорівки, успіху не мали, змушені відійти.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі