

В Україні упродовж 9-11 лютого очікують плюсову температуру як вдень, так і вночі, подекуди – до +11°.
Про це повідомляє УНІАН.
Відтак, у четвер, 10 лютого, в Івано-Франківській та Чернівецькій областях стовпчики термометрів покажуть +11°.
Також у західних областях буде +6°…+7°, на півночі України – від +3° до +7°, у центральній частині очікується +3°…+6°, а на сході буде найхолодніше – до +4 °.
На півдні України градуси розподіляться нерівномірно. У Запорізькій області та в Криму буде +3°…+4°, а на решті території – до +9°.
Невеликі дощі покопають у Волинській, Рівненській та Сумській областях, а на сході очікується дощ із мокрим снігом.
У п’ятницю, 11 лютого, потепління дістанеться і сходу України, де температура підніметься до +5°…+7°.
На півдні переважатиме сонячна та практично безхмарна погода, а повітря прогріється до +7°…+10°. У центральній частині України буде +6°…+9°, невелика хмарність, без опадів. На півночі буде хмарно, дощитиме, до +3°…+6°. На заході стовпчики термометрів покажуть +5°…+9°, тут також місцями очікуються опади.
У вихідні погода в Україні почне змінюватися. Вже у суботу, 12 лютого, майже по всій Україні пройдуть дощі, розпочнеться поступове зниження температури. У неділю опади припиняться, нічні морози досягнуть -3°…-5°, а вдень у більшості областей буде не вище +3°…+4°.
Нагадаємо, що на Львівщині упродовж 9-12 лютого попереджають про можливі паводки у місті Кам’янка-Бузька, де може вийти з берегів річка Захiдний Буг.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"