НТА > НОВИНИ > Суспільство > До багатьох звільнених полонених застосовували жорстокі тортури

До багатьох звільнених полонених застосовували жорстокі тортури

205

Багато звільнених з російського полону військових пережили жорстокі тортури.

Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов на брифінгу.

За його словами, усі звільнені з полону перебувають в різному стані. До багатьох рашисти застосовували жорстокі тортури.

“Є особи, які фізично більш-менш в нормальному стані, за винятком хронічного недоїдання. Є особи, до яких застосовувалися дуже жорстокі тортури. На жаль, відсоток таких осіб серед тих, кого ми повернули, є досить великим… До багатьох із них застосовувалися дуже жорстокі види тортур”, – зазначив Буданов.

Начальник розвідки каже, що все залежало від місць перебування полонених.

“На жаль, їх тримали не в одному місці, в Оленівці – а може, й на щастя – а в багатьох різних закладах на тимчасово окупованій території, так і РФ”, – сказав він.

Наразі частина звільнених полонених перебуває в лікарні в Чернігові, а також у медичних закладах Чернігівщини. Більшість зі звільнених потребують лікування, і всі потребують психологічної реабілітації.

Нагадаємо, що в рамках обміну з російськими окупантами вдалося звільнити 215 українських захисників. Росії повернули – кума Путіна Віктора Медведчука і 55 російських окупантів.

В коментарі для NTA мама “Калини” розповіла про перший дзвінок сина після звільнення з полону. Ніхто з родичів полонених не знав про звільнення Героїв, але всі до останнього тримали надію.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі