НТА > НОВИНИ > Культура > До Чорнобиля по Дніпру. В Україні планують запустити річкові туристичні тури

До Чорнобиля по Дніпру. В Україні планують запустити річкові туристичні тури

101
До Чорнобиля по Дніпру на теплоході: запускають річкові тури

Державне агентство розвитку туризму та Міністерство культури та інформаційної політики України розглядають питання можливості відновлення туристичних маршрутів Дніпром до Чорнобиля. А окрім цього і до Канева.

Про це повідомляє Агентство у Facebook

Обидві структури запускають пілотний проєкт щодо вивчення попиту на відновлення туристичних маршрутів Дніпром. Першими будуть Канів та Чорнобиль.

“Дніпро як головна водна артерія України має серйозний туристичний потенціал, який зараз майже не використовується. За ініціативи Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, ми хочемо привернути увагу до відновлення туристичних маршрутів Дніпром з Києва”, – йдеться у повідомленні.

Додають, що задля можливості відновлення регулярних туристичних маршрутів, включно з можливістю співфінансування таких програм з боку держави, готують промомаршрути для ознайомлення експертів, потенційних інвесторів, журналістів та тревел-блогерів.

Туристичні маршрути будуть одноденні і рухатимуться на швидкісних теплоходах від Києва до Канева, або від Києва до Чорнобиля. Зауважимо, що в тур входитимуть екскурсії на локаціях та кількагодинне перебування.

Варто додати, що якщо такі подорожі наберуть попиту, то відповідні проєкти запустять і в інших містах країни.

“ДАРТ оголосив офіційний тендер на популяризацію річкових туристичних маршрутів у межах бюджетної програми по розкриттю туристичного потенціалу України”.

Софія Лепех

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі