НТА > НОВИНИ > Війна > До кордону з Україною ворог переміщає додаткову артилерію. Генштаб ЗСУ

До кордону з Україною ворог переміщає додаткову артилерію. Генштаб ЗСУ

504

Оперативна інформація станом на 24:00 25.03.2022 щодо російського вторгнення

Упродовж поточної доби суттєвих змін в тактиці дій противника не відбулося. Ворог зосереджував зусилля на поповненні поточних втрат, перегрупуванні та посиленні наявних підрозділів, завданні ударів засобами артилерії та авіації як по військових об’єктах, так і по об’єктах цивільної інфраструктури.

Як особливість слід відзначити переміщення додаткових артилерійських підрозділів до кордону з Україною (дані уточнюються).

Окрім наземних і повітряних кампаній, ворог намагається продовжити підготовку заходів до запровадження в обіг російських рублів на тимчасово зайнятих територіях Херсонської та Запорізької областей замість гривні. У Харківській області противник обмежує пересування цивільного населення за рахунок встановлення мережі блокпостів.

Окупанти намагаються придушити спротив мешканців Херсона, Генічеська, Мелітополя із залученням підрозділів росгвардії.

Щодо дій ворога на окремих напрямках:

На Волинському напрямку наступальних дій противник не проводив. Залучення окремих підрозділів збройних сил Білорусі до агресії проти України залишається ймовірною.

На Поліському напрямку ворог продовжував здійснювати вогневий вплив на підрозділи наших військ в окремих районах.

На Сіверському напрямку противник зосереджував основні зусилля на утриманні раніше зайнятих рубежів. Продовжував укріплення своїх позицій та вогневий вплив на окремі підрозділи Збройних Сил України.

На Слобожанському напрямку, в районі міста Суми, основні зусилля зосереджував на закріпленні та утримані раніше зайнятих рубежів. У районі Харкова продовжує спроби блокувати наші підрозділи та намагається проводити демонстраційні дії, наносить ураження інфраструктурі та оборонним об’єктам міста. Намагається наростити зусилля на напрямку на Ізюм за рахунок переміщення додаткових підрозділів та техніки.

На Донецькому напрямку противник продовжує перегрупування для відновлення наступальних дій з метою виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

На Південнобузькому напрямку вживає заходів з відновлення боєздатності, поповнення запасів, з метою підготовки до відновлення наступальних дій.

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі