НТА > НОВИНИ > Суспільство > До львівського ОХМАТДИТу завітав Святий Миколай

До львівського ОХМАТДИТу завітав Святий Миколай

318

17 грудня, щоб створити святковий настрій маленьким пацієнтам, до Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ  завітав  Святий Миколай зі своїми помічниками. До організації події приєднався “Кредобанк”.

На лікуванні в ОХМАТДИТі перебувають діти різного віку,  в тому числі новонароджені. Усього їх 110.

Чудотворець відвідав усі палати й поспілкувався з маленькими пацієнтами. Діти отримали пакунки з іграшками та солодощами. Натомість Святому Миколаю вони розповідали вірші.

За словами Богдана Мальованого, заступника директора з хірургічної роботи, такі свята допомагають дітям відволіктися від щоденних медичних процедур, які часто  є болючими та неприємними.

“Зараз можна побачити щасливі обличчя наших діток. Це неймовірно,що вони можуть відволіктись та забути на певний час про свою хворобу, тобто, чому вони тут. Ми вдячні організаторам цього заходу”, – говорить медик.

Такі заходи в ОХМАТДИТі організовують уже другий рік поспіль. До створення свята долучився “Кредобанк”. Директор департаменту комунікацій банку. Віктор Гальчинський наголошує, на День Святого Миколая діти чекають з нетерпінням. Головна мета дорослих – влаштувати для них незабутню казку, веселі ігри та спогади. І те, що діти не вдома, не має цьому завадити.

“Ми вважаємо, що мають отримати подарунки не тільки діти, які вдома, але й ті, хто лікується тут. Для цього “Кредобанк” вже вкотре співпрацює з лікарнею. До того ж, ми подарували лікарям засоби захисту – рукавички, бахіли, респіратори”, – розповів Віктор Гальчинський.

Довідка: 

До 2003 року АТ «Кредобанк» називався «Західно-Український Комерційний Банк» (заснований в 1990 році). Є найбільшим банком Західної України та установою з найбільшою польською інвестицією в банківську систему України.

PKO Bank Polskі SA належить 100% акцій Кредобанку і він є єдиним акціонером банку. PKO Bank Polskі SA — найбільший польський банк за величиною активів. Є лідером на ринку депозитно-розрахункових рахунків, іпотечного кредитування, платіжних карток, обслуговування малих та середніх підприємств, обслуговування за допомогою електронних каналів.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі