НТА > НОВИНИ > Львівські новини > До Львова повернулися понад 150 українських миротворців із Конго

До Львова повернулися понад 150 українських миротворців із Конго

126

Сьогодні в міжнародному аеропорту «Львів» о 1:27 успішно приземлився борт з українськими миротворцями зі складу 12-ї ротації 18-го окремого вертолітного загону.

Про це йдеться в повідомленні АрміяІнформ.

Зокрема зазначається, що понад 150 військовослужбовців після завершення виконання завдань з підтримання миру і безпеки в Демократичній Республіці Конго повернулися на рідну землю. Це був другий і крайній рейс з військовослужбовцями 12-ї ротації, які майже рік виконували почесну миротворчу місію в африканській країні.

На рідній землі їх зустрічали рідні та близькі, друзі і колеги.

Біля львівського аеропорту імені Данила Галицького миротворців привітав начальник управління армійської авіації полковник Максим Саміленко, подякував за сумлінне виконання службових обов’язків та вручив відзнаки та грамоти.

Напередодні відльоту на Батьківщину командир 12-ї ротації 18-го окремого вертолітного загону полковник Сергій Ващенко передав посаду своєму наступнику командиру 13-ї ротації полковнику Євгену Вакуленку.

Як відомо, вертолітники наприкінці травня через виверження вулкану Ньїрагонго змушені були евакуюватися.

Проте перед цим у місті Гома вони були залучені до евакуації  місцевих жителів та персоналу Місії ООН із зони лиха. Тоді український загін залишався єдиним, що виконував льотні завдання в умовах надзвичайної ситуації. Згодом його роботу високо оцінило керівництво Місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Найближчими днями на прибулих військовослужбовців чекає медичне обстеження на базі 12-ї бригади армійської авіації. Лише після нього вони зможуть повернутися у свої військові колективи і рідні домівки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі