НТА > НОВИНИ > Новини світу > До окупованого Севастополя прибули шість великих десантних кораблів Росії

До окупованого Севастополя прибули шість великих десантних кораблів Росії

Маневри проходять на тлі накопичення військових підрозділів РФ на тимчасово окупованих територіях України та навколо її кордонів

402

До окупованого Севастополя прибув загін із шести великих десантних кораблів (ВДК) Північного та Балтійського флотів Росії.

Про це повідомляє пресслужба Південного військового округу.

Уточнюють склад групи ВДК: “Корольов”, “Мінськ”, “Калінінград”, “Петро Моргунов”, “Георгій Побідоносець” та “Оленьогірський гірник”.

Раніше Міноборони РФ повідомило, що загін великих десантних кораблів Військово-морського флоту Росії почав проходження проток Босфор і Дарданелли, щоб взяти участь у військово-морських навчаннях у Чорному морі.

У Севастополі екіпажі великих десантних кораблів проведуть післяпоходовий огляд, поповнять запаси паливно-мастильних матеріалів, питної води та продовольства, а також матимуть можливість для відпочинку.

“Найближчим часом загону великих десантних кораблів ВМФ Росії належить продовжити виконання завдань відповідно до плану бойової підготовки ВМФ”, – заявляють військові.

Раніше, 20 січня, Міноборони Росії повідомило про початок серії маневрів ВМФ за участю понад 140 кораблів і суден, понад 10 тис. військових. Навчання під загальним керівництвом головного комітету ВМФ РФ Миколи Євменова проходять в акваторіях морів, що прилягають до російської території, а також в «оперативно важливих районах Світового океану».

Маневри проходять на тлі накопичення військових підрозділів РФ на тимчасово окупованих територіях України та навколо її кордонів. Ці військові приготування Кремль намагається використати для прямого шантажу США та НАТО, яким висуває ультиматум з вимогою гарантувати нерозповсюдження НАТО на схід та відмову країн Північноатлантичного союзу від своєї політики безпеки. У разі відмови Заходу прийняти такі російські «пропозиції», кремлівська влада публічно загрожує застосувати заходи «військового та військово-технічного характеру».

Нагадаємо, що 10-го лютого, на території Білорусі стартували спільні російсько-білоруські навчання «Союзна рішучість-2022». Вони проходитимуть поблизу українських кордонів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі