НТА > НОВИНИ > Новини світу > До Польщі прибули додаткові сили США для зміцнення східного напрямку НАТО

До Польщі прибули додаткові сили США для зміцнення східного напрямку НАТО

328

Військовослужбовці  82-ї повітряно-десантної дивізії США прибули до Польщі для зміцнення оборони східних союзників.

Про це повідомляє TVN24.

Як зазначається, у неділю, 6 лютого, літак Boeing C-17 Globemaster III з американськими військовими, який вилетів з авіабази Дувр у штаті Делавер, приземлилися в аеропорту під Жешувом.

За словами міністра оборони Польщі Маріуша Блащака, це була перша група американських солдатів із елітного підрозділу.

“Ці солдати добре відомі солдатам Війська Польського. Вони багато разів тренувалися разом. Вони неодноразово брали участь у місіях”, – заявив він.

Раніше, Пентагон повідомив, що близько 1700 американських військових, переважно з 82 повітряно-десантної дивізії, будуть перекинуті до Польщі.

Блащак також заявив, що це є найкращою відповіддю на погрози, які торкаються східного флангу НАТО. Він підкреслив, що прибуття американських військових до Польщі є доказом того, що до союзницьких обов’язків ставляться дуже серйозно.

“Стримування та солідарність – найкраща відповідь на агресивну політику Москви, на агресивну спробу відновити Російську імперію”, – додав він.

Нагадаємо, Сполучені Штати почали перекидання додаткових військ до Європи на військово-транспортних літаках. До Польщі та Німеччини перекинули близько 2 тисяч американських військових.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"