НТА > НОВИНИ > Львівські новини > До села на Львівщині почали навідуватися зубри

До села на Львівщині почали навідуватися зубри

3498

У село Майдан, що на Львівщині, почали приходити кілька зубрів. Люди скаржаться на дискомфорт, який вони спричиняють.

Про це розповіли в Нацпарку “Сколівські Бескиди”.

Виявляється, що звірі приходять до людей за їжею, тому нерідко з’їдають те, що не мали б. Тому жителі цього села в Дрогобицькому районі почали скаржитися.

В Нацпарку пояснили, що зубри є мешканцями цього заповіднику, а до селян приходять два дорослі самці 20-річного віку, адже тваринам стало важче добувати їжу через похолодання та випадання снігу. Тому охорона Майданського лісництва почала викладати для них корми. Проте ці два самці, ймовірно вирішили, що в самому селі є щось смачніше.

Цих зубрів завезли на територію Нацпарку з Німеччини та Австрії. Там вони протягом 6 років жили у вольєрах і  за цей час звикли до людей, тому така їхня поведінка не є дивною та навіть прогнозована.

Тварини створюють неабиякий дискомфорт місцевим жителям. Вони поїдають не лише заготовлене для худоби сіно, а й молоді пагони плодових дерев.

Тому жителі Майдану почали писати колективні скарги місцевим чиновникам. Окрім цього, вони зробили звернення в адміністрацію “Сколівських бескидів”.

У Національному природному парку вирішили, що ці два самці потребують відселення у вольєр в лісовому урочищі. Спеціалісти нацпарку вже розробили відповідний проєкт.

Оцініть новину
Клас!
12
Я це люблю
2
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
2
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі