НТА > НОВИНИ > До України прибула медична допомога з Франції

До України прибула медична допомога з Франції

Вантаж складається з дезінфекційних засобів, ліків, медичних розхідників, перев’язувальних матеріалів, а також засобів гігієни

442

Із Франції до України у межах міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» прибув гуманітарний вантаж медичного призначення, який складається з дезінфекційних засобів, ліків, медичних розхідників, перев’язувальних матеріалів, а також засобів гігієни.

Про це повідомляє командування об’єднаних сил Збройних сил України у фейсбуці.

Так, цього разу допомогу отримали Національний військово-медичний клінічний центр у Києві та Військово-медичний клінічний центр Східного регіону.

За словами засновника ініціативи, командувача об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, вантаж складається з дезінфекційних засобів, ліків, медичних розхідників, перев’язувальних матеріалів, а також засобів гігієни.

Передала допомогу асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» на чолі з віцепрезидентом Діаною Дольс у співпраці із Посольством України у Франції та французькими регіональними агенціями охорони здоров’я.

Вантаж був доставлений в Україну за безпосереднього сприяння Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, президентом якої є Леонід Костюченко, та підприємства «Санагро Україна», очолюваного Олександром Скрипкою.

Розмитнення вантажу та підготовку замовлень здійснила Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги, головою правління якої є Ігор Збишко.

За словами Наєва, за період роботи проєкт охопив своєю діяльністю 55 медичних закладів, переважна кількість яких знаходиться поблизу районів бойових дій.

Загалом до медзакладів були передані понад 215 тонн гуманітарних вантажів медичного призначення.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі