НТА > НОВИНИ > До України прибули шість вантажів зі зброєю, – Міноборони США

До України прибули шість вантажів зі зброєю, – Міноборони США

Метою останніх переміщень росіян в районі Чернігова й Сум є намагання переоснастити війська

387

До України прибули вже шість вантажів зі зброєю із понад 30 передбачених, заявив речник Міністерства оборони США Джон Кірбі. Йдеться про поставки, передбачені безпековою допомогою Штатів на загальну суму $800 мільйонів, зазначив чиновник під час свого останнього брифінгу.

Речник додав, що наразі в пріоритеті танкові та протиповітряні системи, а безпілотники Switchblade, щодо яких також були домовленості, мають доставити на територію нашої країни вже найближчим часом.

“Вантажі прибувають до цього регіону щодня, зокрема, за останню добу. Ми вже відправили перші пів десятка (літаків із вантажем – ред.) з приблизно 30-ти у межах суми в $800 мільйонів, які затвердив президент”,- зазначив Кірбі.

Кірбі прокоментував зміну ситуації на Київському і Чернігівському напрямах, передислокацію збройних сил Росії. За його словами, в Пентагоні спостерігають перегрупування менше 20% сил, які входять до складу батальонних тактичних груп окупанта поблизу Києва.

Наразі немає даних про повернення російських підрозділів до свого постійного гарнізону, натомість американські партнери спостерігають переміщення окупаційних сил на територію Білорусі.

Речник Міноборони Штатів також зауважив, що відомство припускає, що метою останніх переміщень росіян в районі Чернігова й Сум є намагання переоснастити війська. Він дав зрозуміти, що у подальшому військове керівництво РФ може перекинути їх туди, де буде найбільша потреба в живій силі.

“Вони планують переоснастити ці війська, поповнити їх запасами, а потім, ймовірно, використають їх будь-де в Україні», – зауважив він.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі