НТА > НОВИНИ > Війна > Добами на землі. Снайпер про головну якість, потрібну для його роботи

Добами на землі. Снайпер про головну якість, потрібну для його роботи

334

Які риси характеру повинен мати снайпер, яких якостей треба набути в процесі підготовки, якими навичками й знаннями володіти для чіткого виконання завдань .

Про це розповів снайпер однієї з бригад Десантно-штурмових військ ЗС України, яка нині бере участь у звільненні Херсонщини від російських окупантів.

«Добрий снайпер має мати хороші знання військової топографії, вміти надавати першу медичну допомогу. Вкрай важливо досконало знати зброю, яку триматимеш в руках, з якою будеш виконувати завдання, щоб могли працювати з цією зброєю в різних бойових умовах”, – коротко описав головні знання, які має освоїти хороший стрілок.

Та основне, за словами снайпера, – це добра витримка, адже перебувати на позиції в очікувані цілі іноді доводиться дуже довго.

«Завдання бувають різні. І може йтися про добу, дві на позиції. За будь-яких умов – лежати на холодній землі. Чи там дощ, чи сонце, чи сніг. Навчитися цього необхідно, бо від цього залежатиме ваше життя», – наголосив воїн.

Також снайпер ДШВ закликав чоловіків записуватися у лави ЗСУ, адже тут «нам потрібні хороші надійні хлопці».

Нагадаємо, раніше снайпери 79-ї бригади ДШВ продемонстрували особливості своєї професії та бойової служби. Вони опублікували відео робото одного зі стрілків від першої особи: як ворог береться на приціл і як ворога не стає в результаті влучних пострілів.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі