НТА > НОВИНИ > Новини політики > Добкін визнав поразку на виборах мера Харкова. Але він уже погрожує новій владі

Добкін визнав поразку на виборах мера Харкова. Але він уже погрожує новій владі

293

Кандидат у міські голови Харкова Михайло Добкін змирився зі своєю поразкою на виборах, що відбулися 31-го жовтня.

Відповідну заяву політик зробив у своєму Telegram-каналі. Він назвав ці вибори «цирком» звинувативши свого опонента у використанні адмінресурсу.

«Після загадкової смерті Кернеса, вирішуючи балотуватися в мери Харкова, я чудово розумів, на що я йду, а головне, з ким і з чим мені доведеться зіткнутися. Але це був мій вибір, і розпочинаючи зі січня, у процесі наступних десяти місяців виборчої боротьби, я тільки зміцнився у правильності рішення», – зазначив Михайло Добкін.

Епатажний політик вважає, що до 16:00 вчорашнього дня голосування він із провладним опонентом йшли практично з однаковою підтримкою виборців. На його думку, в другому турі він дотиснули би опонента.

А далі Михайло Добкін натякнув на певні обставини та зловживання влади, які допомогли їй перемогти ці вибори.

«Після завершення цього «цирку» зробимо розбір польотів. Все проаналізуємо, проведемо роботу над помилками – і далі в бій. Контролюватимемо всі роздані обіцянки тимчасової влади і всі їхні рішення. Нас набагато більше, ніж їм би хотілося», – підсумував він.

Нагадаємо, ще вчора за результатами опитування екзит-полу, проведеного на замовлення Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» на позачергових виборах мера Харкова, стало відомо, що перемагає Ігор Терехов.

У день позачергових виборів міського голови у Харкові виборцям пропонували подарунки за фото біля виборчої дільниці. Серед них були квитки на футбол, перепустки на каток, знижки до фітнес-клубу й інші.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі