НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Доблесть і честь». Харківські льотчики нагородили Григорія Козловського

«Доблесть і честь». Харківські льотчики нагородили Григорія Козловського

Почесний президент «Руху» вважає головною нагородою перемоги Збройних сил України в боях проти окупантів

377

Командування Повітряних сил Збройних сил України нагородило відзнакою «Доблесть і честь» почесного президента футбольного клубу «Рух» Григорія Козловського.

Про це повідомив офіційний сайт «Руху». Процедура нагородження відбулася перед матчем останнього туру благодійного чемпіонату Ліги ветеранів футболу Львівської області на підтримку ЗСУ, в якому «Рух» достроково, за тур до завершення змагань, посів перше місце.

«Підтримуємо ЗСУ заради того, щоби ми якомога швидше здобули головну перемогу – вигнали ворога з нашої землі, – наголосив почесний президент «Руху» Григорій Козловський. – Нагорода – це віра в нашу Незалежність, у нашу Свободу. Я впевнений, що це неможливо в нас забрати. Це буде головна нагорода для всіх нас».

«Мав за честь отримати почесну відзнаку від військових Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Приємно отримувати відзнаки від людей, які боронять нашу землю від ворога. З такими хоробрими людьми у лавах ЗСУ упевнений: перемога над російською ордою близько. І хай цей день перемоги, на який чекають всі українці, буде нашою спільною головною нагородою», – додав Григорій Козловський.

Нагадаємо, що в травні почесного президента футбольного клубу «Рух» Григорія Козловського нагородили відзнакою «Знак пошани» за вагомий внесок і допомогу Збройним силам України. Це найвища нагорода для цивільних.

У липні Григорій Козловський і благодійна організація «Рух у Майбутнє» передали у військовий госпіталь Львова два апарати вартістю 4 мільйони гривень.

У серпні президент «жовто-чорних» особисто передав двом львівським бригадам 6 військових вантажівок, екскаватор, сітки та 20 рацій.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі