НТА > НОВИНИ > Кримінал > Домашній арешт Медведчука закінчився, але запобіжний захід залишається. Пояснення прокуратури

Домашній арешт Медведчука закінчився, але запобіжний захід залишається. Пояснення прокуратури

364

Прокурори Офісу Генпрокурора знову звернулися до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу підозрюваному у державній зраді та замаху на розграбування національних цінностей народному депутатові України Віктору Медведчуку.

Відповідне роз’яснення щодо цієї ситуації опублікувала пресслужба Офісу прокуратури. Річ у тому, що граничний термін у 6 місяців перебування підозрюваного під цілодобовим домашнім арештом у цьому кримінальному провадженні закінчився, тому його подальше продовження є неможливим.

«Єдиний запобіжний захід, про який наразі може клопотати сторона обвинувачення, – особисте зобов’язання з покладенням на підозрюваного обов’язків. 2-го листопада Печерський районний суд Києва розгляне відповідне клопотання прокурорів», – зазначили в прокуратурі.

Утім, проти нього відкрито ще одне провадження, через яке він має інший запобіжний захід. Підозрюваний наразі перебуває під цілодобовим домашнім арештом у іншому кримінальному провадженні за фактом державної зради і сприяння терористичній діяльності.

Серед обов’язків, які проситимуть покласти на Медведчука прокурори:

– прибувати за кожною вимогою органу досудового розслідування, прокурора або суду;

– не відлучатися з Києва та Київської області без дозволу слідчого, прокурора або суду;

– повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

– утримуватися від спілкування з підозрюваними, свідками відповідно до списку, визначеному слідчим або прокурором;

– здати на зберігання до органу досудового розслідування свої паспорти для виїзду за кордон та інші документи, що дають йому право на виїзд з України і в’їзд в Україну;

– носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, що на початку жовтня народному депутату від ОПЗЖ Віктору Медведчуку оголосили нову підозру – про державну зраду та сприяння діяльності терористичної організації. Вона стосується контрабанди вугілля з тимчасово окупованих територій Донбасу.

Минулого тижня у Службі безпеки України заявили, що трубопровід «Самара – Західний напрямок» (так звана «труба Медведчука)  забруднив і зіпсував значну частину земель Закарпаття. Це завдало збитків екології на понад 34 мільйони гривень.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі