НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Домашній арешт ще на два місяці. Суд виніс рішення для Медведчука

Домашній арешт ще на два місяці. Суд виніс рішення для Медведчука

126

Печерський районний суд продовжив народному депутату й одному з лідерів ОПЗЖ Віктору Медведчуку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту ще на два місяці. Його підозрюють у державній зраді.

Про це пише Hromadske із зали суду. Засідання розпочалося ще 8 липня і фактично тривало 13 годин. Сам Медведчук зазначив, що був готовий до будь-якого рішення.

На початку засідання захист Медведчука клопотав про відвід судді, але адвокатам відмовили. Вони також зазначали, що домашній арешт заважає нардепу працювати.

На суді були присутні і однопартійці Медведчука, зокрема Юрій Бойко, Нестор Шуфрич, Наталія Королевська й інші.

Суд вирішив продовжити йому домашній арешт до 7-го вересня. Медведчуку заборонено покидати місце проживання, крім необхідності лікування. Також його попросили здати закордонний паспорт.

Нардепа підозрюють в таких порушеннях:

– замаху на розкрадання природних ресурсів (за версією слідства, 2015-го року фігуранти справи вступили в змову з чиновником уряду РФ для видобутку корисних копалин на шельфі Чорного моря);

– передачі російським спецслужбам відомостей, що містять державну таємницю (2020-го року Медведчук передав відомості про секретний підрозділ української армії);

– антиукраїнській діяльності (Медведчука підозрюють у намірі створити інфраструктуру впливу через українців, які працюють у РФ).

Як Печерський суд переглядав нардепу ОПЗЖ Віктору Медведчуку запобіжний захід – дивіться тут.

Нагадаємо, що наприкінці червня слідчі Служби безпеки України завершили досудове розслідування у кримінальних провадженнях щодо двох керівників громадського руху «Український вибір», які є соратниками Віктора Медведчука.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі