НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Донбас буде українським». Нічне звернення Зеленського до українців

«Донбас буде українським». Нічне звернення Зеленського до українців

Якщо окупанти думають, що Лиман чи Сєвєродонецьк будуть їхніми, то вони помиляються

350

Президент України Володимир Зеленський увечері 93-го дня повномасштабної війни з Росією записав чергове звернення до українців.

Про це повідомив Офіс президента України.

«Ситуація на Донбасі, як і передбачалося, дуже важка. Окупанти намагаються хоча би до ста днів війни досягнути тих цілей, які сподівалися реалізувати в перші дні після 24-го лютого», – зазначив український президент.

Саме цим він пояснив той факт, що вони зосередили на Донбасі максимум артилерії, максимум резервів. Там відбуваються і ракетні удари, й нальоти авіації.

«Захищаємо нашу землю так, як дає змогу наявний на сьогодні оборонний ресурс. І робимо все для того, щоб його посилити. Якщо окупанти думають, що Лиман чи Сєвєродонецьк будуть їхніми, то вони помиляються. Донбас буде українським. Тому що це його сутність», – наголосив Володимир Зеленський.

Він додав, що навіть якщо Росія принесе туди всюди руйнацію та страждання, Україна все одно відновить кожне місто та кожну громаду. І там, як запевнив президент України, немає та не буде жодної реальної альтернативи українським прапорам.

Нагадаємо, що 21-го травня виповнилося три роки від того моменту, відколи Володимир Зеленський став президентом України. З цієї нагоди він поспілкувався з українськими журналістами та підбив підсумки трьох років у владі.

У Міністерстві закордонних справ Росії відповіли на умови президента України Володимира Зеленського щодо переговорів. Там назвали його слова «неконструктивними».

Американський лідер Джо Байден, виступаючи перед випускним класом Військово-морської академії США, заявив, що російський президент Володимир Путін намагається знищити українську культуру й ідентичність.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі