НТА > НОВИНИ > Війна > Допомагаючи Росії, Білорусь стала таким же агресором. Оперативна інформація Генштабу ЗСУ

Допомагаючи Росії, Білорусь стала таким же агресором. Оперативна інформація Генштабу ЗСУ

Триває 35-та доба героїчного протистояння українського народу російському військовому вторгненню

492

Противник продовжує повномасштабну збройну агресію проти нашої держави, здійснює часткове відведення окремих підрозділів збройних сил із території Київської та Чернігівської областей.

Про це повідомив Генштаб Збройних сил України.

«Ворог має суттєві труднощі з введенням до бойового складу техніки, що знімається з довгострокового зберігання. У 163-му танковому полку зі складу 150-ої мотострілецької дивізії виявлено значну кількість непрацездатної техніки. Противник розглядає можливість її транспортування на тимчасово окуповані території Донецької області за допомогою тягачів, для подальшого її відновлення», – сказано в повідомленні.

У Генштабі також додали, що ворог продовжує зазнавати значних втрат. Зокрема, ще 28-го березня, в пункті постійної дислокації 83-ої окремої десантно-штурмової бригади відбулася церемонія прощання із загиблими військовослужбовцями. Їхня кількість орієнтовно складала 200 осіб.

Самопроголошене керівництво Білорусі продовжує заперечувати участь у війні проти України, безперешкодно надаючи території для розміщення підрозділів збройних сил Росії, аеродромну та транспортну мережі, а також місця для розташування пускових установок крилатих і балістичних ракет.

Водночас, у відповідності до міжнародних правових актів агресором можна розглядати «країну, яка надає свій повітряний простір, свою територію для завдавання ударів по третій країні».

«Також Білорусь надає російським окупантам можливість користуватися мережею лікувальних закладів на своїй території. Упродовж останньої доби до Наровлі Гомельської області прибула з території України велика кількість російських військовослужбовців із різного ступеня важкості пораненнями. Разом переможемо! Зберігаємо спокій! Слава Україні!», – підсумували в Генштабі ЗСУ.

Нагадаємо, що в ранковому зведенні Генштаб зазначав, що противник зазнав значних втрат і, ймовірно, тимчасово відмовився від виконання завдання щодо блокування Києва. Натомість нарощує систему матеріально-технічного та тилового забезпечення військ на Донецькому та Таврійському напрямках.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"