НТА > НОВИНИ > Місця > Довбаємо камінь кирками, на пів метра окопу йде доба. Воїн ЗСУ про нинішні умови на Донеччині

Довбаємо камінь кирками, на пів метра окопу йде доба. Воїн ЗСУ про нинішні умови на Донеччині

416

Погана погода, постійні обстріли та кам’янистий грунт ускладнюють облаштування нових позицій на Донеччині.

Про умови, в яких зараз доводиться працювати українським військовим на найгарячіших напрямках Донбасу, розповів журналіст, військовий 130 батальйону ТрО Києва ЗСУ Мирослав Откович в ефірі NTA.

Раніше батальйон брав участь в деокупації Харківщини, а зараз уже перебуває на Донеччині.

“Зараз наш батальйон перебуває на одному із найважчих напрямків оборони, який, сподіваюся, у найближчому часі стане напрямком контрнаступу ЗСУ. Це північніше від Бахмута, точніше не можу говорити. Це один із напрямків, де росіяни намагаються атакувати”, – розповів Мирослав.

За його словами, рубежі, які утримують, – одні з найскладніших. Каже: на Харківщині були дуже жорсткі бої, а тут відбуваються просто масштабні процеси: нещадно працює артилерія, величезний фронт робіт. Облаштовувати нові позиції надзвичайно складно.

Також в ефір включився один із ротних батальйону. Він наголосив, що головна землерийна машина наших військ – це лопата. А грунт важкий, багато каміння, погана погода, дощі. Як наголосив: поки такого не відчуєш такого на собі – не зрозумієш. Окопи залиті водою, а бійці сидять там тижнями.

“Я з собою привіз із позицій скам’янілу крейду. Вона дуже тверда і її неймовірно важко викопувати. Щоб викопати пів метра окопу, який має мати півтора-два метри глибини потрібно день, а той доба. Потрібно працювати киркою. А тут ще несприятливі погодні умови, постійні обстріли. Є візуальний контакт з противником: бачить, що ти копаєш – стріляє. Тобто ми довбемо камінь під кулями. Це на наші нові позиції 130 батальйону на Донеччині”, – описав умови Мирослав Откович.

Нагадаємо, телеканал NTA провів ефір-концерт для підтримки 130 батальйону ТрО ЗСУ, який потребує речей до зими. А, як наголосив Мирослав Откович, зима – це геть нові обставини та умови.

Реквізити для підтримки:

  • 5375411422676945 – картка Монобанку волонтерської допомоги для ЗСУ (130 батальйон ТРО Києва)
  • PayPal: helpzsu130bat@gmail.com
Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі