НТА > НОВИНИ > Суспільство > Дозволи для військовозобовʼязаних. Зеленський вимагає роз’яснення від Генштабу ЗСУ

Дозволи для військовозобовʼязаних. Зеленський вимагає роз’яснення від Генштабу ЗСУ

Президент попросив Генеральний штаб надалі не ухвалювати без нього подібних рішень

253

Президент України Володимир Зеленський вимагає роз’яснення від Генерального штабу щодо порядку отримання якихось дозволів для військовозобовʼязаних, призовників і резервістів.

Про це він повідомив у вечірньому зверненні 5 липня.

«Доручив міністру оборони, начальнику Генштабу і головнокомандувачу ЗСУ завтра доповісти мені всі деталі стосовно рішення про затвердження порядку отримання якихось дозволів для військовозобовʼязаних, призовників і резервістів … Прошу Генеральний штаб надалі не ухвалювати без мене подібних рішень», – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, що Генштаб хоче контролювати переміщення військовозобовʼязаних по Україні. Відповідний законопроєкт № 7522 вже зареєстрували в парламенті.

Як повідомив представник Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України Олександр Хлись, для виїзду за межі областей військовозобов’язані мають отримати дозвіл у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

Зазначимо, що раніше Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що призовники та військовозобов’язані, які планують виїзд за межі своїх районів та областей, у воєнний час мають брати дозволи у територіальних центрах комплектування.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі