НТА > НОВИНИ > Спорт > Драматична поразка. Збірна України з футзалу мінімально поступилася Росії

Драматична поразка. Збірна України з футзалу мінімально поступилася Росії

Україна могла перевести гру в овертайм, але не використала вирішальний момент – не реалізувала пенальті

491
bez imeni 9

Півфінальний матч чемпіонату Європи з футзалу Україна – Росія закінчився з рахунком 2:3. Україна продовжить боротьбу за третє місце.

Як зазначило Суспільне.Спорт, Україна стала єдиним учасником півфіналу, що пройшла до цієї стадії, посівши друге місце в групі. У першому поєдинку плей-оф українці здолали збірну Казахстану з рахунком 5:3.

Наступним суперником України стала збірна Росії. І цей матч став найбільшим за останні роки для української команди: востаннє збірні грали між собою на рівні футзального Євро ще 17 років тому.

Росія перед матчем проти України підходила у статусі команди, яка єдиною здобула усі перемоги на турнірі. Українці ж намагалися перервати цю серію.

Українські вболівальники, які приїхали в Амстердам на цю гру, дуже натхненно підтримували українську команду.

У першому таймі глядачі побачили три м’ячі. Два – від Росії: вже на старті рахунок після серії рікошетів відкрив Антон Соколов. А на 15-ій хвилині подвоїв перевагу росіян Андрєй Афанасьєв.

Україні вдалося відігратися через хвилину після пропущеного м’яча. Євген Сірий дальнім ударом пробив точно у кут воріт, скоротивши відстань у рахунок.

А за 17 секунд до кінця першого тайму навіть могли зрівняти рахунок – Ярослав Лебідь влучив у перекладину.

Другий тайм минув також за обміну голами між командами. На початку 31-ої хвилини Ніязов ударом через себе вразив ворота України.

Але вже через три хвилини Україна вдруге скоротила відставання до одного м’яча. Данило Абакшин вдало підставив ногу під дальній удар партнера і зміг забити другий гол у ворота Росії.

Ключовим моментом для України міг стати пенальті за хвилину до кінця зустрічі. Але Петро Шотурма не реалізував момент, пробивши у голкіпера.