НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Дружба народів» вбиває» У Києві з’явилася ініціатива перейменувати 5 станцій метро

«Дружба народів» вбиває» У Києві з’явилася ініціатива перейменувати 5 станцій метро

Є пропозиція перейменувати станції київського метро на честь українських героїв

663

Начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський звернувся до міського голови столиці України Віталія Кличка з ініціативою перейменування 5-ти станцій підземки.

Про це він написав у своєму фейсбуці. Є пропозиція змінити назви станцій «Дружби народів», «Площі Льва Толстого», «Берестейська» (раніше – «Жовтнева»), «Мінська», «Героїв Дніпра».

«Наші люди укриваються на «Дружби народів», поки ця так звана «дружба народів» вбиває їхніх земляків, сусідів, родичів і нищить нашу країну. Такого не може бути», – переконаний Брагінський.

Як варіант, пропонується перейменувати станції на честь українських героїв.

Заступниця Брагінського, Наталка Макогон додала:

«Нові назви 5-ти станцій метро обиратиме профільна комісія та громадськість. Готуйте свої варіанти».

Як нагадало Суспільне, востаннє назву станцій київського метро змінювали 2018-го року: тоді станції «Петрівка» повернули стару назву «Почайна» на честь однойменної притоки Почайна річки Дніпро.

Нагадаємо, що заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил Олександр Грузевич розповів про оборонні заходи на випадок нових спроб ворога підійти до Києва.

При цьому американські та західні експерти прогнозують, що Путін, ймовірно, не відмовився від спроб захопити Київ, навіть попри те, що останніми днями Росія переключила свою увагу на південну та східну частини України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі