НТА > НОВИНИ > Дружині Медведчука повідомили про підозру за фінансування Росгвардії та МВС Росії

Дружині Медведчука повідомили про підозру за фінансування Росгвардії та МВС Росії

273

Служба безпеки України повідомила про підозру дружині Віктора Медведчука Оксані Марченко. За даними слідства, вона підпільно фінансувала російсько-окупаційні війська.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Так, СБУ викрила масштабну схему підпільного фінансування російсько-окупаційних військ із боку громадян України. До організації оборудки зокрема була причетна Оксана Марченко, дружина підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука.

Саме вона є кінцевим бенефіціаром мережі київських компаній і підприємства в Ялті, які переводили мільйонні суми на рахунки Росгвардії та МВС РФ в окупованому Криму. Ці компанії платили окупантам нібито за «охорону нерухомості Медведчука» на території півострова. Крім цього, бізнес-структура Марченко регулярно поповнювала російський бюджет у вигляді сплати «податків і зборів».

Загальна сума здійснених платежів на користь Росії становить більш як 50 мільйонів у гривневому еквіваленті. Для реалізації схеми Марченко зареєструвала в Ялті товариство зі статутним капіталом у понад один мільярд російських рублів.

Для його створення вона залучала активи трьох підконтрольних інвестиційних компаній, які розташовані у Києві. Потім «кримська» фірма підписала відповідні «охоронні» угоди зі структурами Росгвардії та МВС РФ.

Після початку повномасштабного вторгнення РФ компанія Марченко продовжила фінансувати бюджет окупантів.

Під час 11 обшуків на об’єктах нерухомості дружини Медведчука, офісах її київських компаній та за адресами проживання їхніх топменеджерів співробітники СБУ виявили:

  • документи, комп’ютери, флешки та мобільні телефони із доказами оборудок;
  • печатки та банківські картки, які фігуранти використовували у незаконній діяльності.

Нагадаємо, що в квітні дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко звернулася до президента Росії Володимира Путіна з проханням допомогти в обміні її чоловіка.

У серпні 2022 року суд у Львівській області заарештував три земельні ділянки Оксани Марченко, дружини народного депутата Віктора Медведчука, якого звинувачують у державній зраді.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі