НТА > НОВИНИ > Війна > Дуже обмежене коло знає, коли і де буде контрнаступ. Ексречник Генштабу ЗСУ про “режим тиші”

Дуже обмежене коло знає, коли і де буде контрнаступ. Ексречник Генштабу ЗСУ про “режим тиші”

752

Потрібно чітко розуміти, що інформація – це зброя у гібридній війні, але слово – це ще й сила, тому потрібно інформувати суспільство про те, що відбувається на фронті.

Речник Генштабу ЗСУ (2014-2017 роках), полковник ЗСУ, речник Генерального штабу ЗСУ (2014-2017) Владислав Селезньов переконаний, що нинішній заклик заступниці міністра оборони Ганни Маляр узагалі не обговорювати контрнаступ, не є правильним.

“Я не зовсім розділяю позицію Ганни Маляр. Думаю, що українські журналісти чітко усвідомлюють межу того, що можна казати, а що ні. І нема сенсу регулювати цей процес у якісь винятково бюрократичні способи. Жоден чиновник ще не перемагав у війні проти медіа. А зараз узагалі ворог у нас спільний. Тому ми маємо разом працювати на загальний результат. Має бути просто відповідальне ставлення до інформування суспільства”, – прокоментував Селезньов заяву Маляр в ефірі “Суботнього стріму”.

Окрім того він наголосив, що обговорення можливих сценаріїв контрнаступу – це лише обговорення та обмін думками, адже лише дуже невелика кількість військових і посадовців знають, коли, якими силами і де саме він проходитиме.

“Широкий загал про це дізнається, коли контрнаступ вже буде у розпалі. Тому порівнювати цей контрнаступ із харківською операцією, яка пройшла в режимі тиші, не зовсім правильно. Адже тоді весь світ обговорював можливий контрнаступ на Херсонщині і навіть не здогадувався про справжні задуми Генштабу”, – пояснив він.

Нагадаємо, заступниця міністра оборони Ганна Маляр у фейсбуці закликала припинити будь-яке обговорення ймовірного контрнаступу України.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"