НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Два майже ідентичні вибухи газу в одному районі за рік – це вже не випадковість, а проблема, – Зінкевич

Два майже ідентичні вибухи газу в одному районі за рік – це вже не випадковість, а проблема, – Зінкевич

Одним зі способів запобігання біді та трагедіями може стати масове встановлення датчиків у помешканнях, які реагують на витоки газу

1825

Потужний вибух в одній із квартир на вулиці Замарстинівській, 28 у Львові – другий випадок за рік у старій частині міста в Шевченківському районі. Й одним зі способів запобігання біді та трагедіями може стати масове встановлення датчиків у помешканнях, які реагують на витоки газу. Ще один – активне інформування населення, як діяти і захищати себе.

Про це у прямому етері «Народного Толк-Шоу» на каналі NTA розповів депутат Львівської міського ради від «ВАРТИ» Ігор Зінкевич.

Депутат переконаний, що проблему із вибухом газу у будинках Львова потрібно розділи на дві частини.

«Перша – інформування населення про потребу встановлювати відповідні датчики, які коштують від 500 гривень. Вони сигналізуватимуть господарям про витоки газу, про перевищення рівня викидів СО2. Для цього необхідно ініціювати певні міські програми. Адже за рік таке сталося вдруге – два вибухи в одному районі. Ситуації майже ідентичні – викид газу. І це вже проблема, яку треба долати», – переконаний Ігор Зінкевич.

За його словами, якщо політика міста буде адекватною, то буде розуміння необхідності дієвої програми, яка б інформувала людей про те, що є засоби, що можуть сповістити про проблему, пов’язану з газом.

Ігор Зінкевич нагадав, що міська рада створила за бюджетні гроші канал смс-сповіщення на початку поширення коронавірусної інфекції. Але цей канал також міг би надсилати інформацію від ДСНС про методи захисту при отруєннях чадним газом, надання першої допомоги тощо. Натомість, зараз це канал діє суто, як ще один інструмент для реклами мерії.

Також Зінкевич наголосив, що місто має підтримати фінансово мешканців, які потерпіли від вибуху на вул. Замарстинівській, 28, де зруйновано три квартири.

«Наразі остаточно не визначено, хто саме винен у вибуху, – заначив Зінкевич. – Але люди не мають через це страждати», – резюмував Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, вчора, 13 грудня, у Львові в житловому будинку близько 17:20 стався вибух газу на  вул. Замарстинівській, 28. Три квартири зазнали сильних руйнувань. Троє мешканців госпіталізували із різними стадіями опіку. Також вони наковталися чадного газу.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі