НТА > НОВИНИ > Економіка > Два сервіси таксі підвищують тарифи. Скільки доведеться платити

Два сервіси таксі підвищують тарифи. Скільки доведеться платити

370

Популярні сервіси таксі Bolt та Uber практично одночасно оголосили про підняття тарифів на всі категорії таксі. Найімовірніше, послуги дорожчають через постійне подорожчання пального. За прогнозами експертів, ціни зростатимуть і в подальшому.

У Bolt нові розцінки розпочали діяти 4-го липня. Оголошення про це з’явилося на інформаційному каналі для водіїв Києва. Підняття цін сервіс виправдовує «бажанням забезпечити гідні заробітки водіям».

«У зв’язку з бажанням забезпечувати гідні стабільні заробітки нашим водіям, ми змінюємо всі компоненти тарифів для всіх категорій замовлень у Києві. Така зміна покликана не тільки підвищити ваші заробітки, а й підтримувати високий рівень попиту на платформі Bolt», – йдеться в оголошенні сервісу.

Згідно з новою тарифною сіткою, мінімальна вартість поїздки у Bolt тепер становить 55 грн (+15 грн), а вартість поїздки у категорії «Комфорт» стартує від 65 грн (+10 грн). При цьому у категорії «Бізнес» подача автомобіля подешевшала на 10 грн, до 60 грн, тоді як мінімальна вартість поїздки зросла з 70 до 90 грн, а тариф за кілометраж – з 7 грн за 1 км до 8 грн.

Коли подорожчають поїздки в Uber, сервіс ще не оголошував, але в листі водіям сервісу зазначено, що це станеться ще до кінця місяця. Тарифи змінять у UberX, UberX Saver, Pool Chance, Uber Connect, Uber Select, Green та Uber VAN. Ознайомитися з ними можна у таблиці з розсилки Uber, які надає сайт Autogeek.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба підтвердив монопольне становище Білорусі в Україні в питанні постачання пального, і це створює для нас певні ризики.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі