НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Дві області Західної України не відповідають нормам «зеленої» зони

Дві області Західної України не відповідають нормам «зеленої» зони

116

На сьогодні, 18-го серпня, всі регіони України перебувають у «зеленій» зоні карантину. Проте в двох областях один з епідемічних показників не в межах норми.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я України. Зокрема, в Івано-Франківський області показник динаміки госпіталізацій хворих з коронавірусом складає 56,9%.

Крім того, у Рівненській області тривалий час цей показник тримається на високих позначках. Наразі він складає 71,9%, хоча попередньо перебував у межах 51,5-86,2%.

Варто зазначити, що норма динаміки загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим чи підозрою на COVID-19 повинна складати не більше 50%.

Нагадаємо, що приблизно така ж ситуація була наприкінці минулого тижня. У двох областях України епідемічні показники не відповідали «зеленій» зоні карантину. Але тоді йшлося про Полтавську та Рівненську області.

Зазначимо, що пом’якшення карантинних обмежень в Україні розпочалися з травня, відтоді всі регіони перейшли в «зелену» зону.

За добу 17-го серпня 2021-го року в Україні зафіксовано 1 447 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі