НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Двоє братів-підлітків допомогли врятувати сусіда з палаючої хати

Двоє братів-підлітків допомогли врятувати сусіда з палаючої хати

631

На Прикарпатті у селі Братківці двоє братів-підлітків першими відреагували  на нічну пожежу у сусідньому будинку. Хлопці не лише покликали на допомогу, а й самі активно боролися із вогнем до приїзду рятувальників. Цим врятували сусіда, якого вдалося витягнути з палаючої хати.

Про це повідомили в  ДСНС Івано-Франківської області, яка відзначила вчинок хлопців.

Працівники Служби порятунку Прикарпаття зустрілися з двома учнями Братківецького ліцею та вручили їм Подяки Головного управління ДСНС в області.

«Два брати – одинадцятирічний Богдан та тринадцятирічний Володимир Приймаки , сміливі та відважні хлопці, жителі села Братківці, в ніч на 21 вересня, близько 02:40 побачивши полум’я у вікні сусідського будинку, не розгубилися, а одразу розбудили дорослих та побігли допомагати гасити пожежу на сусідському обійсті», – розповіли рятувальники.

Також хлопці розбудили сусідів та допомагали відрами носити воду до місця пожежі, допоки не приїхали рятувальники. Ще до приїзду пожежно-рятувальних підрозділів односельчани врятували з палаючої оселі 48-річного чоловіка.

Один з хлопчиків вибіг на зустріч рятувальникам та спрямував їх до місця пожежі.

Вогнеборці ліквідували пожежу в кімнаті житлового будинку на площі 10 м.кв.

«Добре, що в даній ситуації хлопці не розгубилися, а діяли так, як їх навчили у школі під час уроків з безпеки життєдіяльності», – зазначили у відомстві.

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі