НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Двоє львів’ян отримали Орден Святого Пантелеймона

Двоє львів’ян отримали Орден Святого Пантелеймона

Орден – є найвищою громадською відзнакою для медиків за професіоналізм і милосердя. Її ще називають «Оскаром» у медицині.

347

Андрій Базилевич – президент Світової федерації українських лікарських товариств, професор Львівського медуніверситету ім. Данила Галицького отримав Орден Святого Пантелеймона у номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві».

А сестра Севастьяна Карвацька – у номінації  «Взірець служіння суспільству».

9 серпня у Києві в день Святого Пантелеймона Цілителя вже п’ятий рік поспіль відбуваються урочисті заходи з нагоди нагородження переможців конкурсного відбору на присудження Відзнак за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона»

Нагадаємо, «Орден Святого Пантелеймона» заснований у 2009 році. З 2017 року є найвищою громадською відзнакою для медиків за професіоналізм і милосердя. Її ще називають «Оскаром» у медицині.

Спершу переможців визначають на регіональній раді в кожній області. У 2021 році 189 кандидатів змагатимуться за нагороду у 11 номінаціях. Спершу обирають четвірку кращих у кожній номінації. А фінал традиційно відбувається 9 серпня, у день святого Пантелеймона.

Жанна Ліщенко

Головне фото: Моя Київщина

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі