НТА > НОВИНИ > Двоє росіян незаконно перепливли річку задля відпочинку в Одесі

Двоє росіян незаконно перепливли річку задля відпочинку в Одесі

121
Двоє росіян незаконно перепливли річку задля відпочинку в Одесі

Громадяни Російської Федерації перепливли прикордонну річку Ворскла, щоб відпочити на Чорноморському узбережжі. Чоловіків затримала прикордонна служба.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Незаконний перетин українсько-російського кордону відбувся 5 червня вранці біля населеного пункту Лукашівка. За поясненнями порушників, вони мали намір просто відпочити на морі, а обрали такий шлям, оскільки карантинні обмеження не дозволяють вільно приїжджати в іншу державу.

Як виявилося, чоловіки 1980 та 1982 р.р. народження, а одному із них було заборонено в’їзд на територію України протягом трьох років за порушення українського законодавства.

Чоловіків затримали правоохоронці для з’ясування всіх обставин правопорушення.

Зазначається, що тепер іноземцям загрожує адміністративна відповідальність та заборона приїжджати в Україну протягом 5-10 років. Їхню подальшу долю вирішить суд.

Нагадаємо, поблизу українсько-польського кордону правоохоронці затримали двох громадян Німеччини на велосипедах. Із Польщі в Україну вони вирушили навпростець, бо вважали, що наша країна входить до Євросоюзу, тому перетинати кордон у пунктах пропуску не обов’язково.

Крім цього, прикордонники відмовили Російському політтехнологу Ігорю Шувалову в пропуску на територію України. Згідно із інформацією, Демченко прилетів авіарейсом з Дубая.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі