НТА > НОВИНИ > Спорт > «Динамо» програло «Спортінгу» в Юнацькій лізі УЄФА. Матч відбувся в Румунії

«Динамо» програло «Спортінгу» в Юнацькій лізі УЄФА. Матч відбувся в Румунії

Відбувся перший офіційний матч «Динамо»  від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну

472
orig 579334

Київське «Динамо» U-19 поступилося одноліткам із португальського «Спортінга» в 1/8-ій фіналу Юнацької ліги УЄФА з рахунком 1:2.

Старт матчу виявився дуже невдалим для киян – пропустили гол уже на 2-ій хвилині.

Злим генієм для «Динамо» став футболіст «Спортінга» Діогу Кабрал, який іще в першому таймі подвоїв перевагу лісабонців.

Надія у прихильників київського клубу з’явилася на початку другого тайму, коли Бражко реалізував пенальті.

Шанс зрівняти рахунок наприкінці матчу мав сенегалець із «Динамо» Самба Діалло, але у ворота не влучив.

Переможець – лісабонський «Спортінг» – у чвертьфіналі Юнацької ліги УЄФА зіграє зі ще однією командою зі столиці Португалії – «Бенфікою», а в 1/2-ій фіналу зустрінеться з італійським «Ювентусом».

Матч проходив у Бухаресті на стадіоні «Джулешті» та став першим офіційним міжнародним футбольним поєдинком на новому стадіоні, який ввели в експлуатацію лише цього року.

Вхід на трибуни був безкоштовним. Окрім того, можна було пожертвувати гроші на допомогу українським переселенцям у Румунії.

Цей матч мав відбутися ще 2-го березня у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. За день до початку війни УЄФА переніс гру на 9-те березня. але й тоді не вдалося зіграти.

«Динамо» U-19 (Україна) – «Спортінг» (Португалія) 1:2

Голи: Бражко, 49 (пен.) – Діогу Кабрал, 2, 28

Нагадаємо, що основний склад «Динамо» завершив виступ у єврокубках після того, як у завершальному поєдинку групового етапу Ліги чемпіонів програв лісабонській «Бенфіці» з рахунком 0:2.