НТА > НОВИНИ > Новини політики > Дипломати США повернулись до Львова вперше з початку війни

Дипломати США повернулись до Львова вперше з початку війни

У Держдепі планують оцінювати ситуацію з безпекою для одноденних поїздок дипломатів до Львова

226

Американські дипломати у вівторок, 26 квітня, повернулися в Україну вперше після вторгнення Росії. Вони вирушили до Львова з Польщі.

Про це пише CNN.

За словами джерела, дипломати прибули в Україну з Польщі та вирушили до Львова для одноденної поїздки. У Держдепі планують постійно оцінювати ситуацію з безпекою для одноденних поїздок дипломатів до Львова, особливо після того, як РФ завдала ударів по п’яти залізничних станціях у центральній та західній Україні.

Додамо, що держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва повідомив президенту Володимиру Зеленському, що США повернуть дипломатів до України з цього тижня.

“Як сказав держсекретар, американські дипломати повернуться в Україну цього тижня. Ми постійно оцінюємо ситуацію з безпекою з метою якнайшвидшого відновлення роботи посольства в Києві, щоб сприяти нашій підтримці уряду та народу України, який мужньо захищає свою країну”, – заявив представник Держдепу.

Американські дипломати здійснюють одноденні поїздки до Львова, уникаючи залізничного транспорту.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський провів зустріч з державним секретарем США Ентоні Блінкеном та міністром оборони США Ллойдом Остіном, які напередодні прибули з візитом до України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі